19 kolejka - zapowiedź

Juniorzy:

Palkovia Palikówka : Brzeg Białobrzegi - 02.05.2015 - godz. 14:30

Seniorzy:

Passa porażek z rzędu została przerwana, jednak utrzymać ją będzie bardzo ciężko. Przed zespołem z Białobrzeg bardzo ciężkie zadanie. Wisłok, obecnie wicelider, za którym trwa pościg zespołów z Żołyni, Rakszawy, Markowej i Borku Starego to klasowy zespół. W swoich szeregach mają doświadczonych graczy, którzy grali w przeszłości w wyższych ligach. Rundę wiosenną jednak grają w kratkę, remisy przeplatają wysokimi wygranymi oraz w meczu z Błękitem przegraną 2:0. Nie rywal jest jednak najważniejszy, ale to co dzieje się w naszym zespole. Niektórzy zawodnicy narzekają na drobne urazy, wąska kadra nie daje pola manewru. Jednak nikt przed meczem nie dopisze punktów drużynie z Czarnej. Zdecydowanym faworytem spotkania będą gospodarze. Jesienią w Białobrzegach Wisłok bardzo szybko wyszedł na prowadzenie 0:3, i w drugiej połowie podwyższył tylko wynik spotkania <LINK>.

Podstawiony będzie autobus, zaplanowana godzina wyjazdu spod gimnazjum 10:30. Zapraszamy!