20 kolejka - zapowiedź

Juniorzy:

Brzeg Białobrzegi : LKS Tarnawka - 09.05.2015 - godz. 11:00

Seniorzy:

Mały szpital mamy w drużynie seniorskiej, Karol Kamiński nie wystąpi do końca rundy, z pękniętym palcem u nogi radzi sobie jeden z naszych zawodników, na drobne urazy narzekają inni. Kadra zespołu nie jest szeroka, w dodatku plaga nieszczęść potęguje złą sytuację. Wysoka porażka w ostatnim meczu, poniekąd wkalkulowana była w straty punktów. Przed nami jednak mecz o wszystko!Wygrana pozwoli pozytywnie spojrzeć w przyszłość. Porażka natomiast przekreśli realne szanse na utrzymanie. Palkovia od trzech meczy szuka punktów. Ostatnia wygrana nastąpiła 12 kwietnia z Pogórzem Husów, bardzo wysoko bo 6:2. Na jesień 2:1 pozytywny wynik uzyskała nasza drużyna <LINK>. Wszystkich kibiców gorąco zapraszamy na ten pojedynek. Tym bardziej, że o nietypowej porze. Godzina 16:00, to czas na popołudniową rozrywkę, niech będzie ona zwycięska przez naszą drużynę.

Juniorzy:

Między czasie z rozgrywek wycofała się Tatyna Dylągówka. Ponieważ rozegrała więcej niż 50% swoich spotkań, od meczu z Brzózą Stadnicką w 13 kolejce, wszystkie spotkania drużyn z Dylągówką naliczane będą jako walkowery. Najbliższy rywal naszych młodszych zawodników w ostatniej kolejce uległ liderowi z Krasnego 3:1. Juniorzy natomiast sięgnęli w takim samym wymiarze, po pierwsze zwycięstwo tej rundy. Jesienią po bardzo ciekawym spotkaniu w Tarnawce padł remis 3:3 <LINK>. Wszystkich dysponujących wolnym sobotnim przedpołudniem, zapraszamy na stadion, niech młodzież tez poczuje wsparcie z trybun!