18 kolejka - zapowiedź

Juniorzy:

Brzeg Białobrzegi : Sawa Sonina - 25.04.2015 - godz. 11:00

Seniorzy:

Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej serią meczy wyjazdowych, nasz zespół wraca na boisko mieszczące się w Centrum Rekreacyjno Sportowym w Białobrzegach. Rywal z średniej półki, ostatnie wyniki Gromu nie czynią ich drużyną niepokonaną. Tydzień temu porażka z Wolą w wymiarze 3:1. Tak jak w każdej zapowiedzi, odwołując się do meczu z poprzedniej rundy, w Handzlówce, białobrzeżanie sprawili niespodziankę wygrywając 5:3. Oby w meczu domowym, przed własną publicznością powtórzyć wyczyn i zamazać czarną serię porażek. Sentymentalny powrót zaliczy były trener drużyny z Białobrzeg, Wojciech Leśniak, który od obecnej rundy rozgrywa mecze w barwach Gromu. Liczymy na wsparcie nie tylko dla nas, mecz z Handzlówką zagramy dla naszego kolegi Damiana Cyburta. W niedzielę o godzinie 9:00 w kościele w Białobrzegach obędzie się msza o zdrowie właśnie w intencji Damiana.

Juniorzy:

Juniorzy po obiecującym remisie i fatalnej drugiej połowie na Brzózie Stadnickiej, rozegrają w sobotę swoje spotkanie. Rywal, z którym mieliśmy okazję zmierzyć się przed sezonem, przyjedzie do nas w roli faworyta. Jednak drużyny juniorskie z meczu na mecz prezentują różną dyspozycję. Sparingowa potyczka zakończyła się minimalną porażką 2:1. Był remis, była porażka, czy nadszedł czas na zwycięstwo? Zapraszamy na godzinę 11:00, by zobaczyć młodych białobrzeżan w akcji.