17 kolejka - zapowiedź

Juniorzy

Start Brzóza Stadnicka : Brzeg Białobrzegi - 18.04.2015 - godz. 11:00

Seniorzy:

Ciężka sytuacja tak delikatnie można opisać obecny stan. Dotychczas zespół bardzo łatwo oddawał punkty przeciwnikom. Brak klarownych sytuacji w każdym z meczy obecnej rundy, nie dawał zawodnikom powodów by pluli sobie w przysłowiową twarz. Przeciwnik wymagający, poukładany, zresztą jak większość drużyn, które konsekwentnie wykorzystywały błędy naszych graczy. Jesienią, w Białobrzegach po emocjonującym meczu było 2:2 <LINK>. Wszystkich ciekawskich, a przede wszystkim wierzących jeszcze w sukces ZAPRASZAMY do Rogóżna. Nadzieja umiera ostatnia, wierzyć więc trzeba, bo życie napisać może najdziwniejszy scenariusz.

Juniorzy:

Co w młodszej ekipie? Niedosyt, po porażce z zeszłej soboty. Z najbliższym przeciwnikiem zespół Juniorów sparował przed rozpoczęciem rundy. Jednak wtedy zespół Startu wykazał więcej chęci i determinacji w grze. Liga na dobre się jeszcze nie zaczęła, także dyspozycja poszczególnych drużyn może ulec jeszcze pewnym wahaniom. Ostatnie spotkanie o punktu pomiędzy Brzegiem a Brzózą Stadnicką zakończyło się porażką białobrzeskiej młodzieży 1:3. Boisko nie powinno przeszkadzać w podaniach po ziemi, liczymy na udany występ!