Trenerze Leśniak - dziękujemy!

Wczorajszy mecz z Błękitem w Żołyni był ostatnim, w którym białobrzescy zawodnicy wystąpili pod wodzą Wojciecha Leśniaka. Były już szkoleniowiec Brzegu prowadził naszą drużynę od stycznia bieżącego roku i wprowadził ją do A klasy, co było nie lada wyczynem w związku z ciężką sytuacją w tabeli. Trener prowadził Brzeg Białobrzegi podczas 24 ligowych spotkań, w których 12 razy udało się wygrać, raz zremisować oraz 11krotnie uznawaliśmy  wyższość rywala. Prócz trenowania Wojciech Leśniak zajmował się również grą.  Wystąpił we wszystkich 24 meczach, w których bezapelacyjnie był najlepszym strzelcem drużyny pokonując bramkarza rywali 17 razy.

Trenerze, dziękujemy za czas poświęcony drużynie, za zdrowie pozostawione na boisku, za nerwy które niekiedy motywowały do działania oraz życzymy dalszych sukcesów w karierze trenerskiej jak i zawodniczej!