Jarosław Kaszuba nowym szkoleniowcem!

Decyzją zarządu Wojciecha Leśniaka na stanowisku opiekuna seniorskiej drużyny Brzegu Białobrzegi zastąpi Jarosław Kaszuba. Nowy trener dwunastej drużyny w ligowym zestawieniu przez ostatnie 4 lata zajmował się Galicją Chmielnik, którą w sezonie 2013/2014 z dorobkiem 39 punktów pierwszy raz w historii wprowadził do A klasy. Byłej już drużynie trenera Brzegu nie wiedzie się najlepiej w premierowym sezonie w wyższej lidze, gdyż zajmuje ona ostatnią lokatę z dorobkiem zaledwie jednego oczka ze stratą 9 punktów do miejsca gwarantującego bezpieczną pozycję. Niektórzy kibice mogą kojarzyć Jarosława Kaszubę, ponieważ kilka lat temu przez pewien okres prowadził już białobrzeską ekipę. Miejmy nadzieję, że nowa myśl szkoleniowa oraz metody pracy pomogą Brzegowi zakończyć sezon na lokacie dającej upragnione utrzymanie w klasie A. Trenerze, witamy w drużynie i życzymy wielu sukcesów!