Nowi trenerzy drużyn młodzieżowych

Wraz z zakończeniem rundy jesiennej bieżącego sezonu Adam Łapa zakończył szkolenie białobrzeskiej młodzieży na rzecz przejęcia najstarszego zespołu Brzegu. Do obsadzenia zostały "posady" trenerów młodzików starszych oraz juniorów młodszych.

Do trenowania najmłodszej grupy Klubu po półrocznej przerwie spowodowanej wyjazdem zagranicznym powraca niespełna dwudziestotrzyletni Marek Świątoniowski, który pracował z młodzikami od początku powstania tego zespołu. Ponadto współpracował z nieistniejącymi drużynami juniorów starszych oraz trampkarzy.

Juniorów młodszych obejmuje były już opiekun seniorów Brzegu, Arkadiusz Babka. Trzydziestosześcioletni trener prócz współpracy z A klasowym zespołem z Białobrzeg  szkoli również młodych zawodników z Dąbrówek.

Nowym trenerom życzymy powodzenia w pracy z białobrzeską młodzieżą!