Adam Łapa nowym trenerem seniorów

Decyzją Zarządu nowym szkoleniowcem seniorskiej drużyny Brzegu Białobrzegi został Adam Łapa. Następca Arkadiusza Babki w przeszłości pracował z młodzieżowymi zespołami przeworskiego Orła oraz seniorskimi ekipami m.in. Błyskawicy Rozbórz czy ostatnio Zorzy Jagiełła. Ostatnią rundę współpracował z młodzieżowcami białobrzeskiego Klubu. Z juniorami młodszymi zdobył pięć punktów, co dało ostatnie miejsce w ligowym zestawieniu. Nieco lepiej pod wodzą Adama Łapy spisywali się najmłodsi. Młodzicy starsi uzbierali dwanaście oczek i ukończyli rundę jesienną na piątej lokacie. Nowemu opiekunowi seniorów życzymy powodzenia w pracy z najstarszą grupą Brzegu!

W najbliższym czasie na stronie internetowej Klubu ukaże się informacja o zmianach na posadach trenera w juniorach oraz młodzikach, prosimy o cierpliwość!