Rozpoczęcie okresu przygotowawczego

Szesnastego stycznia na hali w Białobrzegach odbył się pierwszy trening seniorów po zimowej przerwie. Pod okiem nowego trenera Adama Łapy swoje umiejętności doskonaliło piętnastu zawodników. Na tą liczbę składa się dwunastu piłkarzy reprezentujących Brzeg w rundzie jesiennej oraz trzech mogących wzmocnić drużynę wiosną. Podczas okresu przygotowawczego seniorzy trenować będą dwa razy w tygodniu. We wtorki od 19 do 20:30 (hala) oraz w piątki od 20:30 do 22 (hala). W zależności od pogody do dyspozycji trenera będzie również stadion, bieżnia czy w niedługim czasie orlik. Jednostki treningowe przeplatane będą meczami sparingowymi. Pierwsza gra kontrolna już na początku lutego ze Stalą Łańcut, a inauguracyjne spotkanie ligowe już w ostatni weekend marca w Brzózie Stadnickiej!