Trenerze Babka - dziękujemy!

Arkadiusz Babka wraz z zakończeniem jesiennej odsłony sezonu przestał pełnić funkcję trenera drużyny seniorów, którą piastował przez ostatnie 4 rundy. Największym osiągnięciem byłego już opiekuna najstarszej grupy reprezentującej Brzeg jest niewątpliwie awans seniorów do A klasy po dwuletnim rozbracie z tą klasą rozgrywkową. Pod wodzą Arkadiusza Babki białobrzeżanie rozegrali 49 spotkań podczas, których zdobyli 76 punktów. Na ten dorobek składa się 23 zwycięstwa, 7 remisów oraz 19 porażek. Bilans bramkowy to 103:81. Prócz szkolenia białobrzeskich zawodników były trener zajmował się również grą na boisku. Występował od środka obrony, przez środek pomocy, aż po pozycję wysuniętego napastnika. Wybiegał on na murawę w koszulce Brzegu podczas 47 konfrontacji zaliczając 3588 minut na placu gry. W protokół meczowy w rubryce strzelcy nazwisko Babka wpisywane było dziewiętnastokrotnie, zaliczył również pięć asyst. Pięciokrotnie napominany był żółtym kartonikiem przez arbitra spotkania.

Trenerze dziękujemy za pracę włożoną w rozwój białobrzeskiej piłki nożnej i życzymy powodzenia w dalszej pracy szkoleniowej!4

Zdjęcie dzięki Łańcut Gada.