Zmiana na stanowisku trenera seniorów

Wraz z dniem 16.04.2018r. obowiązki trenera seniorów LKS Brzeg Białobrzegi przestał pełnić Pan Adam Łapa. Były już opiekun najstarszej grupy białobrzeskiego Klubu współpracował z zawodnikami Brzegu od stycznia bieżącego roku. Poprowadził On zespół podczas ośmiu sparingów (bilans 2 remisy, 6 porażek, bilans bramek 17:35) oraz trzech spotkań ligowych (3 porażki, bilans bramek 1:10). Panu Adamowi Łapie dziękujemy za współpracę oraz życzymy powodzenia w dalszej pracy szkoleniowej.

Nowym trenerem seniorów Brzegu został Pan Marek Sawicki, który od kilku miesięcy pracuje z juniorami młodszymi naszego Klubu. Poprzednio pracował w takich zespołach jak: Szarotka Rogóżno, Czarni Kraczkowa czy Budovia Budy Łańcuckie. Nowy szkoleniowiec białobrzeskiego teamu odbył już dwie jednostki treningowe ze swoimi podopiecznymi. Ligowy debiut czeka Go już w niedzielę o 14:00 w Bachórzu z tamtejszym Pogórzem. Powodzenia!