Zwycięstwo z Kosiną
Dąb Kosina 1:2 (1:1) Brzeg Białobrzegi Bramki: A. Kubis 27', 81' *więcej o meczu po kliknięciu w wynik
Wygrana z Trzebosią!
Brzeg Białobrzegi 5:2 (2:1) Zorza Trzeboś Bramki: A.Kubis 2x, R.Nikodem 2x, A.Babka Więcej o meczu po kliknięciu w wynik
Łąka za mocna!
LKS Łąka 2:1 (1:0) Brzeg Białobrzegi Bramka: M. Bosak Więcej po kliknięciu w wynik
Inauguracyjna porażka!
LKS Budovia Budy Łańcuckie 2:1 (0:1) Brzeg Białobrzegi Bramkę zdobył w 16 minucie Mateusz Kubis
III miejsce w Żołyni
W dniach 04-05.03 w Hali Sportowej przy ZS w Żołyni odbyły się dwa turnieje piłki nożnej, w których wzięli udział zawodnicy trenujący w najmłodszej grupie Błękitu. Nasz klub wystawił po dwie drużyny zarówno w sobotę jak i niedzielę, a przeciwnikami były zespoły: Akademia...
Remis z Kosiną
Brzeg Białobrzegi 2 : 2 Dąb Kosina Bramki: M. Bosak, B. Jarosz Skład: P.Łuksik, W. Łuksik, T.Janusz, A.Kubis, M.Sołtysek, M.Świątoniowski, M.Piekarz, R.Nikodem, G.Orłoś, A.Babka, M.Bosak oraz M.Kubis, J.Nikodem, Zawodnik I, B.Jarosz Spotkanie zostało rozegrane na sztucznym...
Drugi sparing zwycięski
Brzeg Białobrzegi 5:1 LKS Orzeł Wysoka Skład: P.Łuksik, W.Łuksik, M.Kochman, T.Janusz, M.Sołtysek, M.Świątoniowski, M.Piekarz, R.Nikodem, A.Kubis, A.Babka, M.Bosak oraz M.Łuksik, B. Jarosz Bramki: M.Bosak 4x, M.Sołtysek Spotkanie zostało rozegrane na sztucznym boisku...
Zwycięstwo w pierwszym sparingu
Brzeg Białobrzegi 2:1 KS Dąbrówki Bramki: A.Babka, B.Międlar Skład: B.Jarosz, W. Łuksik, M.Babka, M.Kochman, M.Sołtysek, M.Świątoniowski, A.Babka, R.Nikodem, G.Orłoś, T.Janusz, A.Kubis oraz M.Kubis, B.Międlar, Zawodnik I
Remis na zakończenie roku
Palkovia Palikówka 1 : 1 (1:1) Brzeg Białobrzegi Bramkę zdobył: Arkadiusz Babka w 35 minucie z rzutu karnego Więcej informacji po kliknięciu w wynik
Porażka w Łukawcu
ŁKS Łukawiec 3 : 2 (2:0) Brzeg Białobrzegi Bramki zdobył: Artur Kubis x2 Więcej informacji po kliknięciu w wynik
W strugach deszczu
KS Dąbrówki 0 : 9 (0:4) Brzeg Białobrzegi Więcej informacji po kliknięciu w wynik
Wygrana i Przegrana
Brzeg Białobrzegi 4 : 2 (1:0) Głuchowianka Głuchów Bramki zdobyli: Mikołaj Kula, Konrad Jarosz, Kamil Świętoniowski oraz Szymon Balawender Brzeg Białobrzegi 1 : 6 (1:4) Arka Albigowa Bramkę zdobył: Dawid Jarosz Więcej informacji po kliknięciu w wynik
Ze Smolarem bez niespodzianki
Brzeg Białobrzegi 4 : 1 (2:1) Smolar Smolarzyny Bramki zdobyli: Michał Bosak x 2, Marek Świątoniowski oraz Artur Kubis Więcej informacji po kliknięciu w wynik
Pierwsze zwycięstwo Młodzików i remis Trampkarzy
Błękit Żołynia 1 : 1 (0:1) Brzeg Białobrzegi Bramkę zdobył: Szymon Balawender Brzeg Białobrzegi 5 : 3 (3:2) Błękit Żołynia Bramki zdobyli: Dawid Jarosz x4 oraz Daniel Kubis Więcej informacji po kliknięciu w wynik
Derbowy remis!
Sitowianka Budy Łańcuckie 2:2 (0:1) Brzeg Białobrzegi Więcej informacji po kliknięciu w wynik
7 : 1 razy 2
Młodzik Starszy: Dynovia Dynów 7 : 1 Brzeg Białobrzegi Bramkę zdobył: Karol Balawender Trampkarz Starszy: Brzeg Białobrzegi 1 : 7 Dąb Kosina Bramkę zdobył: Wojciech Rusinek Więcej informacji po kliknięciu w wynik
Skromna wygrana
Brzeg Białobrzegi 1 : 0 (1:0) Dąb Kosina Więcej informacji po kliknięciu w wynik
Łąka rozgromiona!
Brzeg Białobrzegi 6:1 (2:1) LKS Łąka Skład: P.Łuksik, W.Łuksik, M.Babka, M.Kochman, D.Stopyra, M.Świątoniowski (64' B.Olechowski), A.Babka (10'K,Kamiński [75' M.Piekarz]), K.Stopyra (82' G.Orłoś), R.Nikodem, Ł.Janusz (60' M.Bosak), A.Kubis Na ławce pozostali: B.Jarosz,...