16 kolejka - zapowiedź

Juniorzy Starsi:

Brzeg Białobrzegi : Tatyna Dylągówka - 11.04.2015 - godz. 11:00

Seniorzy:

Nie zdążyliśmy się obejrzeć, a tutaj 16 kolejka ligowych zmagań. Po wielkosobotnich emocjach, czasie spędzonym przy świątecznym stole, wraz z rodzinami, trzeba wracać na A klasowe boiska. A przed nami mecz „o życie”. Zresztą tych meczy będzie o wiele więcej. Niechlubna seria, potyczek Derbowych nie została przerwana, a wręcz przeciwnie, ich ilość i rozmiar się powiększył. Niestety, nasza drużyna zaprezentowała się na tle gminnego rywala o wiele gorzej. Tak jak pisaliśmy w relacji pomeczowej brakło agresji, organizacji w obronie oraz determinacji! <LINK>

Arka Albigowa, również ma podobne problemy, brak zwycięstw od 5 spotkań. Od początku rundy rewanżowej przegrywa (2:0 z Wolą Dalsza oraz w ostatniej kolejce 5:1 z Rakszawą). Mecze towarzyskie naszego rywala przed wznowieniem rozgrywek zapowiadały się imponująco, jednak rzeczywistość ligowa jest znacznie inna. Nie ma jednak co wracać do przygotowań przed rundą. Nie wolno także posiłkować się na ostatnim starciu między Albigową a Białobrzegami. Jesienią w Białobrzegach było 4:3, jednak o tym meczu pamiętają na pewno niektórzy kibice, wygrywając 3:0, goście doprowadzają do wyniku remisowego, po to by w końcówce przegrać 4:3 <LINK>. Jak widać zapowiadają się wielkie emocje. Drużyna Brzegu w innym składzie personalnym niż jesienią, podrażniona porażką po derbowym starciu, oraz chęcią zdobycia pierwszych punktów wiosną podzieje do Albigowej.

ZAPRASZAMY kibiców, wyjazd autobusem o 9:30 spod Gimnazjum!

Juniorzy Starsi:

Emocji piłkarskich coraz więcej, do gry wracają Juniorzy Starsi, którzy pod okiem Marka Świątoniowskiego przygotowywali się do rundy wiosennej. Gry kontrolne pozwoliły zaprezentować się wszystkim chłopakom chcącym grać w zespole Juniorów. Wyniki to sprawa drugorzędna, jednak bardzo istotna, motywująca do ciężej pracy na treningach. Transfery to słowo nieodpowiednie w drużynie młodzieżowej, nastąpiły natomiast pewne ruchy kadrowe. Ciągle jednak zapraszamy nowych, chcących spróbować swoich sił chłopaków do gry w drużynie Juniorów!

Inauguracja jest jedną wielką niewiadomą, patrząc na Tabele, do wygrania ligi jest jeden faworyt, drużyna z Krasnego. Reszta zespołów prezentuje lepszy bądź gorszy poziom piłkarskiego abecadła. Brak jakichkolwiek informacji o rywalach czyni ich zagadkowymi. Dlatego tym bardziej, nie ma się kogo bać, walczyć, grać i demonstrować siłę w każdym kolejnym spotkaniu.

Wszystkich ciekawych, dysponujących wolnym czasem ZAPRASZAMY na stadion mieszący się w Centrum Rekreacyjno Sportowym w Białobrzegach. A w akcji nie byle kto, bo przyszłość białobrzeskiej piłki nożnej! Miejmy nadzieję, że pogoda będzie nadzwyczaj słoneczna!