Zapowiedź 3 kolejki!

Czas na 3 kolejkę ligowych zmagań. Już w najbliższą niedzielę naszą drużynę czeka wyjazdowa potyczka z piłkarzami Zorzy Trzeboś. Rywal jak na razie po 2 kolejkach zgromadził 1 punkt notując remis z Wólką Podleśną i porażkę z Palkovią. Białobrzeżanie zaś zajmują 1 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów. W ostatniej kolejce wygrywając wysoko odprawili „z kwitkiem” rywala z Łąki. Ostatnia runda to zwycięstwo Brzegu na terenie rywala w stosunku 2:1 po bramce w ostatnich sekundach meczu. Nasi chłopcy nie lekceważą przeciwnika, w pełni skoncentrowani jadą walczyć o kolejne 3 punkty. Czy im się to uda dowiemy się około godziny 18 w niedzielę! Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy, najprawdopodobniej podstawiony zostanie autobus dla fanów chcących dopingować seniorów w Trzebosi.