Inauguracja seniorów. "Małe derby" trampkarzy!

Seniorzy:

Brzeg Białobrzegi : Stobierna Krzywe - 15.08.2015 - godz. 14:00

Trampkarze:

Brzeg Białobrzegi : Budovia Budy Łańcuckie - 15.08.2015 - godz. 17:00

Seniorzy:

Po przerwie, w której dużo działo się wokół drużyn naszego klubu. Serdecznie zapraszamy już dziś na mecz inaugurujący sezon 2015/2016. Stobierna Krzywe będzie naszym pierwszym rywalem w B klasowej rywalizacji. Drużyny przeciwna podobnie jak my, w nowy sezon wejdzie z nowym trenerem. Ciężko oceniać szanse obu ekip, sparingi do końca nie oddają poziomu ligowych potyczek. Miejmy jednak nadzieję, że w sobotnie popołudnie zobaczymy najsilniejsze zestawienie naszej drużyny. Więcej o sparingach oraz transferach dowiecie się państwo z podsumowania przygotowań. Oficjalny debiut na ławce trenerskiej zaliczy nasz trener – Andrzej Sowiński. Być może na placu gry pojawią się też nowi zawodnicy. Wszystkich ciekawych występu naszych seniorów jeszcze raz SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Trampkarze:

Trampkarze również rozpoczną swój pierwszy sezon w rozgrywkach Podkarpackiego ZPN. Ich spotkanie rozegrane zostanie o godzinie 17:00. Wielką niewiadomą będzie wynik, skład oraz dyspozycja naszych najmłodszych piłkarzy. Pamiętajmy jednak wszyscy. Nie wynik, ale dobra zabawa i rywalizacja fair play niech będą najważniejsze tegoż sobotniego popołudnia. Wszystkich zainteresowanych „małymi debrami” z Budovią, zapraszamy na stadion! Oby za parę lat niektórzy stanowili o sile seniorskiego zespołu, bądź prężnie działali na rzecz klubu.