Wstępny terminarz

Podokręg Rzeszów wyznaczył już terminy rozgrywania poszczególnych kolejek rundy wiosennej. Według wstępnego terminarza runda rewanżowa w klasie A II rozpocznie się 29 marca. Inauguracyjny mecz Brzeg rozegra z pretendentem do awansu, Błażowianką. W Wielką Sobotę 4 kwietnia Wielkie Derby Gminy, spotkanie z Wolą Dalszą powinno sporą część kibiców zgromadzić na stadionie w Białobrzegach. Następnie każda kolejka będzie rozgrywana co niedziele, aż do 4 czerwca, gdzie w Boże Ciało przyjdzie nam rozegrać mecz w roli gospodarza z Startem Borek Stary. Krótka przerwa pomiędzy 11 a 12 kolejką, bo już 7 czerwca w ramach 12 kolejki pojedziemy do Husowa. Sezon zakończymy meczem na własnym obiekcie 14 czerwca, z Błękitem Żołynia.

Jak widać początek bardzo intensywny i bardzo ciężki, a i końcówka sezony zapowiada się pracowicie i emocjonująco. Każdy punkt będzie na wagę złota. Oby kibiców przybywało z każdym kolejnym meczem.

Źródło: http://podkarpackizpn.pl/pliki/przeszow/harmonogram_rozgrywek_rundy_wiosennej_sezonu_2014-2015.pdf