Trener, treningi, terminarz

Trener:

Z posadą opiekuna pierwszej drużyny Brzegu Białobrzegi po słabej rundzie jesiennej pożegnał się Andrzej Sowiński. Dotychczasowemu trenerowi seniorów ekipy zajmującej 12 lokatę w ligowym zestawieniu dziękujemy za trud i zaangażowanie włożone w prowadzenie zespołu. Wiemy już, że następcą i nowym szkoleniowcem został 34 letni Arkadiusz Babka, który ostatnie lata swojej futbolowej przygody spędził w KS Dąbrówki występującemu na co dzień w klasie "O". Nowy opiekun białobrzeżan funkcję trenera będzie łączył z występami na boisku. Miejmy nadzieję, że pod wodzą nowego szkoleniowca Brzeg Białobrzegi wiosną będzie osiągał zdecydowanie lepsze wyniki, niż miało to miejsce jesienią obecnego sezonu.

Terminarz:

Seniorzy białobrzeskiego klubu rozgrywki wznowią trzeciego kwietnia spotkaniem wyjazdowym ze Stobierną Krzywe. Sezon b klasy kończy się dziewiętnastego czerwca, kiedy to kibice na stadionie w Białobrzegach będą mogli zaobserwować potyczkę miejscowego Brzegu z przyjezdnymi z Łąki. Między 22, a 29 maja zaplanowane są trzy kolejki ligowe (jedna rozgrywana w czwartek - 26.05), lecz białobrzescy seniorzy będą mogli spokojnie regenerować siły w środku tygodnia, gdyż czwartkowa seria gier okazała się tą, na którą przypada pauza zawodnikom Brzegu.

Treningi:

Treningi pod okiem Arkadiusza Babki odbywać się będą dwa razy w tygodniu. We wtorek o 19:00 seniorzy będą doskonalić swoje umiejętności na świeżym powietrzu, gdzie mogą korzystać z boiska, orlika czy bieżni. Drugi trening w tygodniu zaplanowany jest na piątkowy wieczór (20:30), kiedy to zawodnicy Brzegu spotykać się będą na hali przy Gimnazjum w Białobrzegach.

Wszystkich zainteresowanych reprezentowaniem Klubu z Białobrzeg zapraszamy na treningi o wyżej wskazanych porach. Nowe twarze mile widziane!