Terminarze Trampkarzy i Juniorów!

W dniu dzisiejszym pojawiły się terminarze naszych młodzieżowych zespołów. I tak Trampkarze Młodsi w 7 zespołowej lidze będą rywalizować w 14 kolejkach od 15 sierpnia do 24 października. Błękit Żołynia, Dąb Kosina oraz Budovia będą naszymi najbliższymi rywalami pod względem kilometrów.

Juniorzy Starsi natomiast będą mieli okazję rozegrać 9 spotkań na jesień oraz 9 na wiosnę. Nieco inny skład drużynowy niż w poprzednim sezonie. ŁKS Łukawiec, Leśna Wólka Podleśna, Sokół Sokołów Małopolski, Sitowianka oraz Grom Handzlówka to nowe zespoły. Miejmy nadzieję, że Juniorzy podtrzymają dobrą passę z rundy wiosennej i będą wygrywać mecz za meczem!

Więcej o meczach możecie dowiedzieć się w Terminarzach poszczególnych grup. Dla zainteresowanych poniżej dodajemy do ściągnięcia terminarze.

Terminarz T24 (Trampkarze Młodsi)

Terminarz T18 (Juniorzy Starsi)