Pierwszy sukces najmłodszych piłkarzy!

Miło jest nam poinformować, że drużyna składająca się z najmłodszych chłopców z rocznika 2005, 2004 oraz 2003 zajęła 2 miejsce. Turniej z okazji dnia dziecka organizowano w Świętoniowej. Gościnnie mogliśmy rywalizować z zespołami gospodarzy, Grzęski oraz Urzejowic. Warto podkreślić, że bardzo krótka działalność naszej najmłodszej drużyny już przynosi efekt. Wpływ na to z pewnością mają zajęcia organizowane przez Klub, jak i te prowadzone na Orliku w Białobrzegach. Piłka nożna przez zabawę, rywalizacja fair play oraz zwycięstwa to motywacja dla małych zawodników. Za WZOROWO zorganizowany turniej, SERDECZNE PODZIĘKOWANIA dla ORGANIZATORÓW!

Zachęcamy chłopców i dziewczynki (bo i one pojawiają się na zajęciach) z roczników od 2006 do 2002 do wspólnych treningów z LKS BRZEG BIAŁOBRZEGI jak i na obiektach Centrum Rekreacyjno Sportowego w Białobrzegach. Więcej ---> TUTAJ i TUTAJ.

Poniżej wyniki naszego zespołu:

Świętoniowa 1 : 0 Białobrzegi

Białobrzegi 1 : 0 Grzęska (bramka: Kacper Kochman)

Białobrzegi 2 : 1 Urzejowice (bramki: Kacper Kochman oraz Wojciech Brzuzan)