Nowy Zarząd wybrany

W minioną sobotę w świetlicy OSP Białobrzegi odbyło się walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze mające na celu podsumowanie dwuletniej kadencji ustępujących władz Brzegu oraz wyboru nowych, które będą decydować o losach białobrzeskiego Klubu w najbliższym czasie.

Pierwsza część sobotniego spotkania przebiegła na wystąpieniach kolejno: Prezesa Roberta Balawendra, Skarbnika Jerzego Nikodema oraz Sekretarza Marka Świątoniowskiego, którzy w kilku słowach podsumowali działalność Brzegu w zakresie finansowym, organizacyjnym oraz sportowym przez ostatnie dwa lata.

Kolejny punkt zebrania polegał na wybraniu władz Klubu. Z piętnastu osób obecnych w strażackiej świetlicy wybrano siedmiu członków Zarządu oraz trzy osoby należące do Komisji Rewizyjnej. Rezultaty wyborów przedstawiają się następująco:

Prezes: Konrad Markowicz

Wiceprezes: Artur Kubis

Sekretarz: Marek Świątoniowski

Skarbnik: Jerzy Nikodem

Członek Zarządu: Grzegorz Orłoś

Członek Zarządu: Wojciech Łuksik

Członek Zarządu: Robert Droździkowski

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej: Piotr Chlebuś

Sekretarz Komisji Rewizyjnej: Michał Bosak

Członek Komisji: Jakub Nikodem

Ustępującym władzom dziękujemy za wkład w rozwój białobrzeskiego futbolu, a nowo wybranemu Zarządowi życzymy powodzenia!