Trampkarze pokazali charakter! Z 3:0 do 3:3!

Błękit Żołynia 3 : 3 (1:0) Brzeg Białobrzegi

(W rzutach karnych 4:2 dla Błękitu Żołynia)

Zawodnicy biorący udział: Filip Wojtyna, Kamil Salwach, Wojciech Brzuzan, Dominika Bosak, Dominika Wierzbińska, Paweł Bosak, Jakub Wal, Kacper Kochman, Patryk Szczepański, Wojciech Rusinek, Dawid Jarosz, Konrad Jarosz, Michał Balawender, Szymon Balawender, Mikołaj Kula, Sebastian Piekarz, Wiktoria Olechowska, Kacper Brudniak, Konrad Bieniek oraz Karol Balawender

Gościnnie mogliśmy wystąpić w bardzo dobrze zorganizowanym meczu w ramach Memoriału im. Tadeusza Tkacza. Zawodnicy i zawodniczki zostali obdarowani upominkami, przeżyli wspaniałą przygodę, dobrze się bawili. Dziękujemy za zaproszenie! Bardzo dużego podkreślenia wymaga fakt, iż nasi najmłodsi zawodnicy przegrywając 3:0 nie zwątpili w pozytywny rezultat. Remisując w meczu 3:3, a w karnych przegrywając 4:2. Nie wynik jest tutaj jednak najważniejszy. Ale uśmiechy na twarzach wszystkich zawodników i zawodniczek!

Powiązana galeria: