Młodzicy grali z Orłem Biedaczów

W czwartkowe popołudnie najmłodsza grupa białobrzeskiego Klubu prowadzona przez Marka Świątoniowskiego zmierzyła się w meczu towarzyskim z Orłem Biedaczów. Wynik spotkania nie był najważniejszy, nie został on nawet ustalony po końcowym gwizdku. Liczyło się sprawdzenie własnych umiejętności na tle przeciwnika, z którym młodzicy starsi nie mieli jeszcze przyjemności się konfrontować. Ważne jest również wyrabianie pewności siebie oraz gra pod presją, która pozwoli młodym zawodnikom oraz zawodniczkom podnosić swoje futbolowe zdolności. Spotkanie toczone było w białobrzeskiej hali, bez przerw przez 90 minut.

Kadra: M. Wojtyna, K. Jaskuła, J. Bartnik, G. Rosół, K. Bieniek, B. Piekarz, P. Bosak, M. Pańko, S. Ziaja, K. Balawender, M. Kulka

Już w najbliższą niedzielę kolejny sprawdzian przed naszymi młodzikami! Wezmą oni udział w halowym turnieju w Żołyni organizowanym przez Szkółkę piłkarską miejscowego Błękitu.