II miejsce w Pucharze Wójta!

Miło jest nam poinformować, iż drużyna Seniorów zajęła II miejsce w organizowanym na Budach Łańcuckich (lewa strona) Pucharze Wójta. Bardzo niesprzyjająca pogoda nie przeszkodziła w przeprowadzeniu Turnieju. Zawodnicy wykazali się żelazną kondycją. Zestawienie par oraz wyników wyglądał następująco:

Brzeg Białobrzegi 1 : 0 (Bramka: Marek Świątoniowski) Budovia Budy Łańcuckie

Wola Dalsza 2 : 0 Unia Korniaktów Północny

Sitowianka Budy Łańcuckie - wolny los.

Zwycięzcy par, oraz Sitowianka rywalizowali w grupie finałowej. I tak, Brzeg oraz Wola Dalsza wygrywając swoje mecze, walczyli z miejscowymi o poszczególne miejsca podium. Tutaj pary oraz wyniki wyglądały następująco:

Brzeg Białobrzegi 1 : 0 (Bramka: Łukasz Janusz) Sitowianka Budy Łańcuckie

Wola Dalsza 2 : 0 (Niewykorzystany rzut karny przy stanie 1:0) Brzeg Białobrzegi

Sitowianka Budy Łańcuckie 1 : 2 Wola Dalsza

W rzutach karnych o 4 miejsce rywalizowały Budovia oraz Unia. W których to zawodnicy z Korniaktowa Północnego okazali się lepszymi wykonawcami jedenastek.

Budovia Budy Łańcuckie : Unia Korniaktów Północny

Zawodnicy biorący udział: Bartosz Jarosz, Marek Świątoniowski, Michał Sołtysek, Michał Bosak, Jakub Nikodem, Rafał Nikodem, Piotr Chlebuś, Wojciech Słupek, Wojciech Łuksik, Marek Piekarz, Łukasz Janusz, Zawodnik Testowany I, Zawodnik Testowany II, Przemysław Bielec, Maciej Fryń oraz Marcin Kamień

Końcowa klasyfikacja:

1. Wola Dalsza