Gościliśmy Stal Łańcut

Wybrani chłopcy i dziewczyny z naszej drużyny Młodzik Starszy (roczniki 2005, 2006, 2007) gościli w dniu wczorajszym kolegów z zespołu Stal Łańcut (rocznik 2004, 2005). Przebieg rywalizacji nie jest najważniejszy. Wynik meczu nie został ustalony, jednak z obiektywnego punktu trzeba powiedzieć, iż to rywale byli lepsi. Takie potyczki są wartością dodaną do treningów. Presja, gra o jak najlepszy wynik pomaga tylko w rozwoju sportowym przyszłych piłkarzy.

Każdy z zawodników pokazał się na boisku. Warto dodać, iż rywalizacja z starszymi kolegami pozwala nabyć jakże ważną pewność siebie. Mecz był rozgrywany bez przerw przez 90 minut z wykorzystaniem piłki futsalowej, która pozwoliła na płynną grę zawodnikom.

Kolejne mecze towarzyskie oraz turnieje są już planowane. Na pewno nie zabraknie rywalizacji. O wszystkim będziemy informować na bieżąco.

Kadra: Kamil Jaskuła, Mateusz Wojtyna, Sebastian Ziaja, Gabriel Rosół, Konrad Bieniek, Paweł Bosak, Karol Balawender, Michał Pańko, Andrzej Pańko, Zuzanna Czapla, Julia Bartnik, Rafał Krzyżak