Debiut na MMP U12 w Futsalu

Debiut w Młodzieżowych Mistrzostwach Podkarpacia w Futsalu U12 już za nami. Znajomość przepisów została wzbogacona o praktykę. Poziom pokazał, iż drużyny były zróżnicowane. Przez pryzmat wyników możemy stwierdzić, że każdy mecz miał swoją historię. Od wyrównanych pojedynków do skrajnej dominacji jednej z drużyn.

Nasi chłopcy i dziewczyny pokazali, iż potencjał jest w nich spory, jednak miejsce, które zajęli na pewno ich nie zadowala. 7 lokata wywalczona po rzutach karnych (wynik meczu 0:0) z zespołem z Brzózy Stadnickiej na pewno dodała odrobinę optymizmu naszym zawodnikom. Przez pryzmat 4 meczy, które rozegrali nasi podopieczni było widać krzywą wzrostu. Od przegranej z zespołem SP nr 1 ze Stalowej Woli w stosunku 4:1, następnie po wyrównanej walce ulegliśmy 3:2 Góralowi Tryńcza, aż do ostatniego meczu w grupie. Gdzie to po heroicznej walce musieliśmy uznać wyższość rywali z Majdanu Sieniawskiego - wynik 1:0.

Kończy się już niedługo sezon halowy, treningi z hali przeniosą się na świeże powietrze. Mistrzostwa były podsumowaniem naszych zimowych treningów. Czekamy jednak na cieplejszą aurę, aby wyjść na zewnątrz.

Kadra: Mateusz Wojtyna, Kamil Jaskuła, Michał Pańko, Konrad Bieniek, Paweł Bosak, Karol Balawender, Sebastian Ziaja, Gabriel Rosół oraz nasze dzielne dziewczyny Julia Bartnik i Zauzanna Czapla.

Bramki dla naszego zespołu zdobili: Paweł Bosak, Mateusz Wojtyna, Karol Balawender, Michał Pańko