3 miejsce Trampkarzy!

To już drugi raz, kiedy nasi najmłodsi zawodnicy mieli okazję pokazać swoje umiejętności na boisku z okolicznymi drużynami. W niedzelne popołudnie, na Budach Prawych odbył się kolejny turniej, w którym nasza drużyna wzięła udział. O zwycięstwo rywalizowały cztery zespoły: Brzeg Białobrzegi, Unia Korniaktów, Dąb Kosina oraz oczywiście gospodarz- Budovia Budy Łańcuckie. Pierwsze spotkanie rozegraliśmy z gospodarzem turnieju, obie drużyny mimo upału dzielnie walczyły. Niestety, okazaliśmy się minimalnie słabsi i mecz skończył się wynikiem 3:1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Jakub Wal. Przyszedł czas na kolejny mecz, na boisko wyszły drużyny z Korniaktowa i Kosiny. Bez większych problemów Dąb objął prowadzenie, by potem wbić przeciwnikowi jeszcze trzy bramki. Mecz zakończył się dość nieprzewidzianą sytuacją, gdy zawodnicy Unii Korniaktów po prostu zeszli sobie z boiska podczas trwania drugiej połowy. O 3 miejsce przyszło nam rywalizować z przegranymi drugiego meczu. Odbyła się seria rzutów karnych, 10 zawodników z jednej i drugiej drużyny kolejno ustawiało piłkę na "wapnie". Tym razem okazaliśmy się lepsi, wygrywając 6:2. Został już tylko jeden mecz, wielki finał, w którym zmierzyły się drużyny z Bud Łańcuckich i Kosiny. Kolejny raz to Dąb okazał się być lepszy, wygrywając cały turniej.

Zawodnicy biorący udział: Filip Wojtyna, Kamil Salwach, Konrad Jarosz, Szymon Balawender, Karol Balawender, Michał Balawender, Dawid Jarosz, Kacper Kochman, Wojciech Rusinek, Jakub Wal, Dominik Balawender, Dominika Wierzbińska, Dominika Bosak oraz Kacper Brudniak.

Serdeczne gratulacje dla zawodników i zawodniczek za walkę w takich warunkach. To dopiero początek zmagań w Turniejach, meczach towarzyskich a w niedalekiej przyszłości meczach ligowych.