Zebranie sprawozdawczo - wyborcze

Informujemy, iż w dniu 28.01 (sobota) o godzinie 18:00, w szatni klubowej obok Publicznego Gimnazjum w Białobrzegach, odbędzie się zebranie sprawozdawczo - wyborcze klubu LKS BRZEG Białobrzegi. Wszystkich zawodników, sympatyków i osoby zainteresowane gorąco zachęcamy do punktualnego przybycia!

Porządek zebrania:

1. Otwarcie zebrania.

2. Przyjęcie porządku zebrania (w głosowaniu jawnym, zwykłą większością głosów).

3. Wybór przewodniczącego zebrania, protokolanta.

4. Wybór komisji skrutacyjnej oraz komisji uchwał i wniosków.

5. Sprawozdanie Zarządu LKS z działalności za okres kadencji.

6. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej LKS.

7. Dyskusja.

8. Udzielenie absolutorium Zarządowi LKS za okres (sprawozdawczy – dotyczy zebrania tylko sprawozdawczego) kadencji.

9. Wybory:

1) Podjęcie uchwały WZ (Walnego Zebrania) o trybie wyboru (tajne czy jawne) i liczbie członków Zarządu;

2) Zgłaszanie kandydatów;

3) Głosowanie;

4) Komisja skrutacyjna liczy głosy i odczytuje protokół z wyborów;

5) Podjęcie uchwały o wyborze członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej;

10. Przerwa w zebraniu: Ukonstytuowanie się Zarządu LKS (wybór prezesa, dwóch wiceprezesów, sekretarza i skarbnika) (protokół z wyboru) i Komisji Rewizyjnej (wybór przewodniczącego i sekretarza)( protokół z wyboru).

11. Wolne wnioski.

12. Podjęcie uchwał i przyjęcie wniosków do realizacji.

13. Zakończenie zebrania.