Zapowiedź 2 kolejki!

Czas na drugą kolejkę B klasowych zmagań. Brzeg Białobrzegi podejmie na własnym stadionie drużynę LKS Łąka. Rywal wymagający, potrafiący walczyć na boisku do 90 minuty co udowodnił w pierwszej kolejce. Przegrywając 2-0 potrafił odwrócić losy meczu i zwyciężyć 3-2. Białobrzeżanie w pierwszej kolejce odnieśli sukces w derbach pokonując Budovię w stosunku 2 do 0. Miejmy nadzieję, że zawodnicy utrzymają dyspozycję sprzed tygodnia i okażą się lepsi od przyjezdnych z Łąki. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Piłkarze i zarząd serdecznie zapraszają na to spotkanie. Wypełnijmy cała trybunę tak jak to miało miejsce w sezonie, w którym wywalczyliśmy awans do A klasy.

Od nowego sezonu podczas meczów na własnym obiekcie pod trybuną będzie wystawiona puszka, do której można wrzucać wolne datki na funkcjonowanie klubu.