Transfery przed sezonem

W przerwie między rozgrywkami doszło do wielu roszad w szeregach Brzegu Białobrzegi. Rozpocznijmy od zawodników, którzy opuścili barwy naszej drużyny. W najbliższej rundzie na boisku w koszulce beniaminka A klasy nie zobaczymy: Mirosława Babki, Kamila Kubisa, Marka Świątoniowskiego oraz Artura Kubisa. Dwóch pierwszych zawodników nie wznowiło treningów. Najwięcej na boisku spędził pierwszy z nich - Mirosław Babka (1600 minut). Najmniej kibice oglądać mogli najmłodszego z wyżej wymienionych zawodników, Kamila Kubisa bo tylko przez 182 minuty. Marek Świątoniowski (1290 minut) nie podjął treningów z drużyną z powodu wyjazdu zagranicznego. Ostatni z zawodników opuszczających Brzeg, Artur Kubis (1698 minut) wznowił treningi z drużyną, lecz tydzień przed wznowieniem rozgrywek postanowił wzmocnić ligowego rywala z Łańcuta. Zawodnikom tym dziękujemy za reprezentowanie białobrzeskiego Klubu i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłką!

Seniorską drużynę Brzegu wzmocniło 6 zawodników. Tylko dwóch z nich nie posiada statusu młodzieżowca, co jest niewątpliwie wielkim atutem pozostałem czwórki, której karty zawodnicze powędrowały do Białobrzeg. Przypomnijmy, że w rozgrywkach A klasowych na boisku musi przebywać minimum jeden młodzieżowiec (roczniki 1997 i młodsi). Adam Kiełb to 28 letni wychowanek Brzegu, który przez kilka ostatnich lat reprezentował Budovię Budy Łańcuckie. Może występować on w linii pomocy bądź też ataku. Kolejnymi wzmocnieniami jest dwóch zawodników drużyny Zorza Jagiełła. Są to dwudziestoletni Wojciech Leja oraz jego rówieśnik Patryk Kremer. Obaj występować mogą w defensywnej formacji. Przemysław Wołowiec jest 17 letnim wychowankiem Orła Przeworsk, mogącym grać w liniach pomocy i obrony. Jan Dudek to 20 letni boczny defensor, który całą swoją przygodę z piłką spędził w drużynie z Przeworska, ale od jakiegoś czasu nie występował w żadnym zespole. Z wypożyczenia do ekipy z Woli Dalszej powrócił Dawid Droździkowski.

Ponadto drużynę juniorów młodszych wzmocnili: Serafin Cebula, Mateusz Malach (obaj Sitowianka), Maciej Burghardt, Mateusz Sobuś, Sebastian Figiela (wszyscy KS Dąbrówki) oraz Filip Plata i Marcin Cyburt, którzy nie mieli żadnej przynależności klubowej.