Przegrana po własnych błędach

Gracze Markovii od samego początku przejęli kontrolę na boisku, w przeciągu 2 minut zdobywając 2 bramki.

Autorem pierwszej bramki był Kluz, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego.

Kolejny gol to prostopadłe podanie miedzy obrońców, które przejął Bartłomiej Szylar i wykorzystując swoją szybkość, wyprzedził obrońcę Brzegu, po czym strzałem w krótki róg pokonał bramkarza gospodarzy.

Graczom Brzegu udało się strzelić gola po błędzie obrony Markovii. Dobrze w polu karnym zachował się trener drużyny z Białobrzeg Leśniak lekkim strzałem umieścił piłkę w siatce.

Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać. Rzut wolny na 20. metrze wykonywał Mścisz, który trafił wsłupek. Piłka jednak trafiła pod nogi jego kolegi z drużyny, który dobrą okazję zamienił na bramkę.

Druga połowa nie przyniosła zmiany wyniku.

Źródło: http://www.lancut.gada.pl

Powiązana galeria: