Początek przygotowań!

Wraz z dniem 12 lipca do treningów wrócili seniorzy. Na pierwszym spotkaniu z trenerem Arkadiuszem Babką zjawiło się 16 zawodników, wśród których zobaczyć mogliśmy powracającego po półrocznym wypożyczeniu do Błękitu Żołynia Marka Świątoniowskiego czy Artura Kubisa, który ostatni sezon spędził w Lotniarzu Bezmiechowa i był najlepszym strzelcem drużyny (14 bramek). Treningi odbywać się będą we wtorki i piątki o godzinie 19:00 na białobrzeskim stadionie. Rozgrywki B klasy ruszą 14 bądź też 21 sierpnia dlatego też nie do końca wiadomo ile sparingów seniorska drużyna Brzegu rozegra. Pewnym jest natomiast że w najbliższy weekend zmierzymy się ze spadkowiczem z klasy okręgowej - Grodziszczanką Grodzisko Dolne. Planowane są również spotkania z zespołami z Dąbrówek czy z Krzemienicy. Wszelkie szczegółowe informacje odnośnie gier kontrolnych umieszczane będą w newsie na samej górze strony.