Nowa szatnia + meble

Bardzo dziękujemy Gminie Białobrzegi z Panem wójtem Franciszkiem Masłoniem na czele za udostępnienie nam nowego pomieszczenia, które zostało odnowione oraz wyposażone w nowe meble. Będzie służyć nam jako szatnia oraz „magazyn” sprzętu treningowego. Poprzedni „pokój” został także umeblowany na nowo i będzie służył nam jako miejsce przechowywania strojów oraz spotkań najważniejszych osób w Klubie, a także jako szatnia sędziów podczas spotkań ligowych.

Nowe boksy dla zawodników podniosą komfort oraz spowodują, iż zawodnicy w lepszych warunkach będą mogli przygotowywać się na treningi oraz mecze o punkty. Pamiętajmy, iż z szatni korzysta nie tylko zespół seniorów. Juniorzy i Młodzicy także skorzystają z tych zmian. Będzie to także kolejny argumenty, aby zachęcić zawodników do gry w naszym zespole tak dorosłych jak i tych najmłodszych.

To nie wszystkie zmiany jakie zaszły w infrastrukturze, którą zarządzamy. Przypomnijmy, że do nie tak dawna wszystko co mieliśmy, musieliśmy składować w jednym pomieszczeniu. Od teraz będziemy mogli organizować bez wstydu spotkania zarządu jak i z potencjalnymi partnerami.

Wykonawcą oraz firmą, która montowała meble było lokalne przedsiębiorstwo Marko Markowicz Maciej z siedzibą w Białobrzegach. Wytworem ich pracy były między innymi wcześniej wspomniane boksy dla zawodników, szafki na stroje, półki na piłki, wieszaki oraz stoły i krzesła.

www.meble-markowicz.pl

Pokazujemy, iż warto inwestować w dobre stowarzyszenia, wkładamy w tworzenie oraz rozpowszechnianie kultury fizycznej na terenie Białobrzeg swój czas, chęci oraz niekiedy prywatne pieniądze. A to wszystko po to, aby zostawić coś lepszego po nas.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Powiązana galeria: