III miejsce w Żołyni

W dniach 04-05.03 w Hali Sportowej przy ZS w Żołyni odbyły się dwa turnieje piłki nożnej, w których wzięli udział zawodnicy trenujący w najmłodszej grupie Błękitu. Nasz klub wystawił po dwie drużyny zarówno w sobotę jak i niedzielę, a przeciwnikami były zespoły: Akademia Piłkarska TG Sokół Sokołów, Szkółka Piłkarska Stal Łańcut, UKS Guliwer Kosina, Brzeg Białobrzegi, Jawor Krzemienica, Włókniarz Rakszawa oraz drużyna trenująca przy Centrum sportowo - rekreacyjnym w Białobrzegach. Łącznie na żołyńskim parkiecie zagrało 129 dzieci z roczników 2005-2009, w tym trzy dziewczynki! Serdeczne podziękowania za wzorową organizację turnieju dla Dominika Cierpisza. Dla sponsorów, firm Max Elektro - Sensor z Leżajska, Bar & Pizza u Andzi, Avito Dachy, EM – GEO. Sędziom Jarkowi Lei oraz Łukaszowi Forytowi, a także wszystkim którzy pomagali nam w organizacji tego przedsięwzięcia. Dziękujemy również wszystkim zespołom za przybycie oraz grę fair play. W rozwinięciu newsa wyniki i podsumowanie turniejów.

Turniej niedzielny to zmagania nieco starszych kolegów z roczników 2005 - 2006. W turnieju zagrało 62 chłopców i jedna dziewczynka z Jawora Krzemienica. Mecze rozgrywano po 12 minut.

Wyniki:

5.Jawor Krzemienica 6pkt
6.Błękit Żołynia Żółci 6pkt
7.Błękit Żołynia Niebiescy 4pkt

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Oskar Sowa ze Stali Łańcut.

Nagrody wręczył wiceprezes klubu Sławomir Fus. Po wręczeniu pucharów oraz medali odbyło się losowanie upominków ufundowanych przez firmę Max Elektro.

W barwach Brzegu zagrali:
Mateusz Wojtyna, Dawid Jarosz, Sebastian Ziaja, Gabriel Rosół, Kamil Jaskuła, Konrad Bieniek, Paweł Bosak, Michał Pańko oraz Karol Balawender

Galeria zdjęć: https://www.facebook.com/pg/LksBlekitZolynia/photos/?tab=album&album_id=685024331669113

Gratulacje dla wszystkich uczestników!

Źródło: http://blekitzolynia.futbolowo.pl/news,2940497,podsumowanie-turniejow-mlodziezowych.html