II miejsce Młodzików w Żołyni

Dużo bramek, wyrównany poziom i zacięta rywalizacja tak w skrócie można ocenić turniej. Nasi chłopcy po ciekawych meczach zajęli 2 miejsce. Zaprezentowali bardzo dobry poziom i z meczu na mecz grali skuteczniej i odważniej. Jedyna porażka to mecz z zwycięzcami całej zabawy - Jaworem Krzemienica (3:6).

Kadra: Kamil Jaskuła, Mateusz Wojtyna, Karol Balawender, Michał Pańko, Konrad Bieniek, Paweł Bosak, Gabriel Rosół, Sebastian Ziaja

Dla przypomnienia nasi młodzi adepci rozegrali 5 spotkań, po 15 minut każde. Rywalizowali z 2 drużynami miejscowych (Błękit Żołynia), Jaworem Krzemienica, Grodziszczanką Grodzisko Dolne oraz Startem Brzóza Stadnicka.

Warto nadmienić, iż najlepszym zawodnikiem turnieju został Karol Balawender - Gratulacje!

Na słowa uznania zasługuje jednak cały zespół! Bramkarze, zawodnicy oraz kibice (rodzice)!

Niech będzie to motywacja dla całego zespołu do ciężkiej pracy i systematycznego treningu.