15 kolejka - zapowiedź

Seniorzy:

Brzeg Białobrzegi : LKS Wola Dalsza - 04.04.2015 - godz. 14:00

Zapowiedź dodana wcześniej, gdyż ranga meczu jest bardzo wysoka. Nie tylko spotkanie Derbowe, ale także mecz o przysłowiowe „6 punktów”. W przypadku zwycięstwa zaczniemy pościg za drużynami od 9 miejsca wzwyż. Nie to jest jednak najważniejsze, rywale z dolnych rejonów również zdobywają punkty. Po ostatniej porażce, z Błażową zostaje niedosyt, ponieważ można było pokusić się tak o remis jak i zwycięstwo. Brak klarownych sytuacji nie pozwolił jednak na ani jedno, ani na drugie.

Chyba jako tradycję przyjąć trzeba będzie mecze Brzegu z Wolą Dalszą w Wielką Sobotę. Rok temu występując jeszcze w B klasie, również przyszło się nam zmierzyć z miejscowym rywalem w dniu święcenia pokarmów.

Trener w porównaniu z meczem w Błażowej do dyspozycji będzie miał Łukasza Janusza, który pauzował za nadmiar żółtych kartek, dobrą informacją jest także to, iż do treningów powrócił Rafał Kiełb. Ostatnie potyczki oraz aktualna dyspozycja naszego rywala stawia ich w roli faworytów. W poprzedniej kolejce w Albigowej ograli 2:0 miejscową Arkę. Wracając do historii spotkań nie mamy się czym pochwalić. Porażki 5:1 jesienią, oraz występując w B klasie, jesienią 2:9 oraz wiosną (w Wielką Sobotę) 2:0 mogą nas tylko przyprawić o czerwone rumieńce na twarzy. Jednak nikt przed meczem nie ma prawa dopisywać sobie dodatkowych punktów, patrząc jedynie na spotkania z przeszłości. Każdy mecz pisze nową historię, oby ten najbliższy chciał przerwać fatalną passę 6 meczy bez zdobytego punktu, oraz zmazać czarną historię Derbowych rywalizacji!

Pojedynki na linii Białobrzegi – Wola Dalsza, zawsze przyciągają rzesze kibiców z naszej Gminy, liczymy że tym razem nie będzie inaczej. Od meczu z Wolą Dalszą na wszystkich spotkaniach domowych zobaczyć można będzie skarbonkę zatytułowaną "Darowizna na cele statutowe dla LKS BRZEG Białobrzegi".

Od razu wyjaśnimy, iż Statut (zawarte są w nim cele statutowe) można przeczytać i pobrać z naszej strony internetowej. Zebrane Darowizny zostaną przeznaczone tylko i włącznie na określone cele w Statucie!

Zostało także utworzone Wydarzenie za pośrednictwem naszego fanpage-a <LINK>. Zapraszajcie Znajomych, Udostępniajcie, aby o Derbach dowiedziała się jak najszersza rzesza osób!