14 kolejka - zapowiedź

Seniorzy:

Błażowianka Błażowa : Brzeg Białobrzegi - 29.03.2015 - godz. 16:00

Czas przygotowań do rundy rewanżowej dobiegł końca, pora na demonstrację sił w meczach ligowych. Sytuacja naszego zespołu w ligowej tabeli , nie oszukujmy się, nie wygląda zadowalająco. Jednak z optymizmem spójrzmy w nadchodzącą rundę. Zmiana Trenera, ruchy kadrowe, rozegrane mecze kontrolne oraz przepracowany okres treningów to wszystko jest składową na dyspozycję w inaugurującym rundę wiosenną meczu. Od pierwszego spotkania zespół musi zacząć punktować, aby zmniejszać straty do drużyn z wyższych lokat. Za nadmiar żółtych kartek pauzować musi Łukasz Janusz, natomiast czekamy na udane występy nowych jak i pozostałych zawodników.

Zadanie będzie na tyle utrudnione, iż w najbliższym meczu przeciwnikiem naszych zawodników będzie lider rundy jesiennej, Błażowianka Błażowa. Jeśli jednak celem jest utrzymanie, wygrywać trzeba z każdym. Wiosną w Białobrzegach, 0:3 wygrała Błażowa. Dyspozycja obydwu teamów jest pewną niewiadomą. Gry kontrolne, nie do końca odzwierciedlają aktualny poziom zespołów. W podsumowaniu przeczytać możemy o wszystkich meczach towarzyskich z udziałem białobrzeskiej drużyny <LINK>. Natomiast o sparingach naszego najbliższego rywala dowiadujemy się bezpośrednio ze strony internetowej Błażowianki <LINK>. Sześć zwycięstw i tylko dwie porażki w meczach towarzyskich wysoko stawiać mogą akcje przeciwników. Jednak w sezon ligowy wchodzi się z czystym kontem i wszelakie statystyki, liczby czy zestawienia zostawić trzeba na boku.

Na wyjazdowy mecz, jak przyjęło się w zwyczaju zapraszamy także NASZYCH kibiców! Wyjazd autokarem o 14:00!