11 kolejka - zapowiedź

Juniorzy Starsi:

Brzeg Białobrzegi : Włókniarz Rakszawa - 25.10.2014 - godz. 14:00

Seniorzy:

Po trzech porażkach z rzędu pora na przełamanie złej passy. Rywal nieznany i niewygody zarazem. Beniaminek, który od początku rundy poczyna sobie odważnie. Szósta pozycja w tabeli i zaledwie 3 punkty starty do trzeciej Markowej, stawia wysoko akcje Borku w porównaniu z naszą 11 lokatą i 10 punktami. Start podobnie jak my nie wygrał od trzech meczy, jednak potrafił wywalczyć punkty z wyżej notowanymi zespołami Żołyni i Błażowianki (remisy). Ostatnia kolejka przyniosła niespodziewany wynik w meczu Borku Starego z Wolą Dalszą (porażka 3:1). Oczywiście nie pozwala nam to na myślenie, iż Startowi nie idzie. Po prostu trzeba zagrać dobrą piłkę i za wszelką cenę wywieźć 3 punkty z wyjazdowego meczu.

Juniorzy Starsi:

Młodzież zagra swój ostatni mecz tej rundy z Włókniarzem Rakszawa. Rywal w tabeli wyprzedza Brzeg zaledwie o 2 punkty, co w przypadku wygranej naszych chłopaków spowoduje zamianę miejsc. Ostatnie dwie znaczące porażki miejmy nadzieję, zmobilizowały chłopaków do chęci wygrania ostatniego meczu. Jeśli marzy się 7 pozycja w tabeli, warunkowo trzeba wygrać.